ABD Başkanı Joe Biden, torunuyla Mario Kart oynarken görüntülendi

by Haber Fora

ABD Başkanı Joe Biden, Maryland’de bulunan ve ABD başkanlarına tahsis edilen Camp David misafirhanesinde torunuyla Mario Kart oynarken görüntülendi.

Joen Biden’ın torunu ve Hunter Biden’ın kızı Naomi Biden, cumartesi Instagram’da paylaştığı hikayede dedesinin kendisini Mario Kart’ta “zar zor” yendiğini söyledi.

Dedesiyle birlikte oyun oynadığı sırada çekilen kısa bir videoyu paylaşan 16 yaşındaki genç kadın, “Biraz paslanmış, ama yine de kazandı (zar zor)” ifadelerini kullandı.

Beyaz Saray’dan yapılan açıklamada Biden’ın ocak ayında Beyaz Saray’a girdiğinden beri ilk kez haftasonunu Camp David’de geçirdiği ve misafirhaneye cuma günü öğleden sonra geldiği bildirildi.

Eski Başkan Donald Trump’ın azil davasının cumartesi de devam etmesine rağmen Beyaz Saray sözcüsü Jen Psaki, Biden’ın duruşmanın “bir kısmını” izleyeceğini ama sonucu senatoya bırakacağını aktarmıştı.

Kongre baskınındaki rolü gerekçesiyle Demokratların suçladığı ve ikinci kez azil istemiyle yargılanan ilk başkan olan Donald Trump, Senato Genel Kurulun’da yapılan azil oylamasında suçsuz bulunmuştu.

Yargılanmasının 5. gününde yapılan oylamada 57 senatör Trump aleyhinde oy kullanırken, 43 senatör ise Trump’ın suçsuz olduğu yönünde oy vermişti.

Haber Fora, New York Post

Bunu da beğenebilirsiniz

Yorum Yap