Adele, 21 adını taşıyan albümünün 10. yıldönümünü kutluyor: “Bu kadar az hatırlamam çılgınca”

by Haber Fora

Adele 10. yıldönümünde ikinci albümü 21’den bahsetti.

Pazar günü (24 Ocak) paylaştığı bir Instagram gönderisinde “Hiç aklıma gelmemişti! 10. yaşın kutlu olsun eski dostum!” ifadelerini kullandı. 

2011’de çıkan albümde “Rolling in the Deep” ve “Someone Like You” gibi hit single’lar yer almıştı. 21 piyasaya sürüldükten sonra 30’dan fazla ülkede listelerin başında yer almış ve hem 2011 hem de 2012’de dünyanın en çok satan albümü olmuştu.

Birleşik Krallık’ta (BK) 21. yüzyılın en çok satan albümü ve tüm zamanların en çok satan 4. albümü oldu.

Bu, Adele’in 2008’de dinleyicilerin beğenisine sunduğu ilk albümü 19’un devamı niteliğindeydi.
 

Adele’in üçüncü stüdyo albümü 25’i yayınlamasının üzerinden 5 yıl geçti. Sanatçının arkadaşı Alan Carr kısa süre önce hayranlarına Adele’in yeni albümü hakkında yeni bilgiler vermişti.

Carr şöyle konuştu:

Ardından “Listelerde sesi biraz olsun Adele’e benzeyen bazı insanlar var ve duyunca ‘Ah, sesi (Adele’e) benziyor’ diyorsunuz, sonra Adele’in sesini tekrar duyduğunuzda ‘Ah hayır, ondan sadece bir tane var. Yalnızca tek bir Adele var’ oluyorsunuz” diye ekledi.

Kısa süre önce verdiği kiloların ardından şarkıcının sesinin değişip değişmediği sorulduğunda Carr “Hayır, hayır, hayır” diyerek sesinin değişmediğini doğruladı ve şunları ekledi:

*İçerik orijinal haline bağlı kalınarak çevrilmiştir. Haber Fora’nin editöryal politikasını yansıtmayabilir.

https://www.independent.co.uk/arts-entertainment

Haber Fora için çeviren: Noyan Öztürk

Bunu da beğenebilirsiniz

Yorum Yap