AK Parti il başkanından dağıttığı karneler ile ilgili açıklama: Paylaşımlarımızı kaldırdık

by Haber Fora

AK Parti Tekirdağ İl Başkanı Mestan Özcan, kentte bazı öğrencilere evlerinde karne vermesine ve tepki gösterilmesine ilişkin olarak açıklama yaptı.

Söz konusu paylaşımları kaldırdıklarını kaydeden Özcan, “Gerçekleştirdiğimiz bu faaliyet, siyasi bir amaç ya da oy toplama üzerine yapılan bir kampanya fikrini içermemektedir” ifadelerini kullandı.

Özcan, yaptığı yazılı açıklamada, cuma günü yurt genelindeki tüm okullarda “dijital karne” dağıtımı yapıldığını, kendilerinin de Tekirdağ’da ikamet eden ve halihazırda iletişimde oldukları üç ailenin üç başarılı evladına bir sürpriz gerçekleştirdiklerini iddia etti.

Özcan, şunları kaydetti:

Karnelerin dağıtımı ve adreslerle ilgili bilginin paylaşımında Milli Eğitim Bakanlığı ile okul müdürünün herhangi bir bilgisinin olmadığını bildiren Özcan, şöyle devam etti:

Özcan, başarılarıyla yarınların umudu olan öğrencilerin yüzlerinde tebessüm bırakmak için yapılmış bu faaliyetin bambaşka noktalara çekildiğini ve yanlış anlaşıldığını görmenin ve anlamsız haberlere konu edilmiş olmasının kendisini fazlasıyla üzdüğünü, bu nedenle gerek eğitim camiası gerek veliler ve o öğrencilerin bu tartışmanın içinde yer almaması için sosyal medyadaki paylaşımları kaldırdıklarını ifade etti.

Bunu da beğenebilirsiniz

Yorum Yap