AK Parti’li Güneş, Kılıçdaroğlu’nun, “Uşak’ta AK Parti’li milletvekillerinin gezemeyeceği” açıklamasına yanıt verdi: Her sokağına beraber gidebiliriz

by Haber Fora

AK Parti Uşak Milletvekili İsmail Güneş, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun, “Uşak’ın en işlek caddesine, bir AK Parti’li milletvekilinin dahi gidip gezemeyeceğine” yönelik sözlerine yanıt verdi.

Güneş, “Sayın Kılıçdaroğlu buyursun gelsin Uşak’a. Birlikte Uşak’ımızın her sokağına, caddesine, ilçesine, köyüne beraber gidebiliriz” dedi.

Güneş, TBMM’de düzenlediği basın toplantısında, bazı CHP milletvekillerinin, geçtiğimiz günlerde Uşak’ta temaslarda bulunduğunu, AK Parti dönemlerinde yaşanan değişim-dönüşüme şahit olmalarından memnuniyet duyduklarını anlattı.

Bu ziyaret sırasında bir vatandaşın intihar ettiğine işaret eden Güneş, sözlerini şöyle sürdürdü:

CHP liderine çağrı

Güneş, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun, TBMM’de geçen haftaki grup toplantısı konuşmasında, Uşak caddelerinde AK Parti’li bir milletvekilinin bile gezemeyeceğine yönelik sözlerini de değerlendirdi.

Bunun, gerçekleri yansıtmayan bir düşünce olduğunu, Kılıçdaroğlu’nun yanlış bilgilendirildiğini ümit ettiğini kaydeden Güneş, “Sayın Kılıçdaroğlu buyursun gelsin Uşak’a. Birlikte Uşak’ımızın her sokağına, caddesine, ilçesine, köyüne beraber gidebiliriz” çağrısında bulundu.

Güneş, yerel ve genel seçimlerde Uşak’ta alınan oy oranlarına işaret ederek, “Köroğlu, dağda gezerken iriyarı bir vatandaşla arasında tartışma çıkıyor. İriyarı adam Köroğlu’nun, Köroğlu olduğunu bilmeden onu dövüyor. Sonra öğreniyor ve Köroğlu’nu dövdüğü için üzülüyor. Köroğlu’na, ‘Senin adın kendinden daha büyük, bir daha buralarda dolaşma’ diyor. Biz de diyoruz ki Sayın Kılıçdaroğlu, hasbelkader CHP Genel Başkanı olmuştur. Ve Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün kurduğu bir partidir. Ankara’da siyaset yapsın, Uşak’a bulaşmasın” dedi.

Bunu da beğenebilirsiniz

Yorum Yap