Albayrak’tan Elabdellaoui’nin sağlık durumu hakkında açıklama: Net bir şey çıkması için gözlerinin içi yıkanacak

by Haber Fora

Süper Lig ekiplerinden Galatasaray İkinci Başkanı Abdurrahim Albayrak, yeni yıl kutlaması sırasında elindeki havai fişeğin patlaması sonucu yaralanan sarı-kırmızılı futbolcu Omar Elabdellaoui’nin durumu hakkında açıklamalarda bulundu.

“2020 yılının son dakikalarında talihsiz bir olay yaşadık. Hepimiz çok üzüldük” diyen Albayrak, Norveçli futbolcunun bilincinin açık olduğunu kaydederek, şöyle konuştu: 

29 yaşındaki oyuncunun bilincinin açık olduğunu ve kendisiyle konuşma fırsatı bulduğunu aktaran Albayrak, “Bana ‘Çok teşekkür ediyorum’ dedi. Evine de ailesine yardımcı olmak için kulüpten arkadaşlar gitti. Kulüp olarak elimizden geleni yapacağız. O bizim canımız, ciğerimiz. Bu akşam içimiz yandı” değerlendirmesinde bulundu.

“Hangi vicdan böyle bir fotoğrafı servis edebiliyor?”

Norveçli futbolcunun ambulanstaki fotoğraflarının sosyal medyada paylaşılmasıyla ilgili de konuşan Albayrak, şu eleştiriyi yaptı:

Ne olmuştu?

Omar Elabdellaoui, evindeki yeni yıl kutlaması sırasında elindeki havai fişeğin patlaması sonucu yaralanmış ve ardından hastaneye kaldırılmıştı.

 

Galatasaray Kulübü’nden yapılan açıklamada şu ifadeler kullanılmıştı:

Yaz transfer döneminde Galatasaray’a gelen Norveçli Elabdellaoui, sarı-kırmızı forma ile çıktığı 13 kez sahaya çıktı.

Bunu da beğenebilirsiniz

Yorum Yap