Amazon’un Yüzüklerin Efendisi dizisinden bir oyuncu ayrıldı: “Başka bir yöne gitmek istediler”

by Haber Fora

Amazon’un merakla beklenen yapımlarından biri olan Yüzüklerin Efendisi dizisinin kadrosunda yer alan oyunculardan biri olan Tom Budge, Instagram hesabından yaptığı paylaşımda yapımdan ayrıldığını duyurdu.

Paylaşımıyla hayranlarını şaşırtan Avustralyalı oyuncu “büyük bir üzüntüyle” çekimleri geçen yıl başlayan diziden ayrıldığını açıkladı. 

Daily Mail’in haberine göre oyuncu paylaşımında şu ifadeleri kullandı:

Budge, dizi ekibine “yeni, heyecan verici ve güzel olduğuna inandığı bir şeyi” denemeye teşvik ettikleri için teşekkür ettiğini de söyledi. 

Mart 2020’de Kovid-19 nedeniyle durdurulan çekimlerin kısa süre önce Yeni Zelanda’da yeniden başlatıldığı duyurulmuştu.

 

Budge her ne kadar diziye ve karakterine dair detay vermese de karakterinin hikayesinin farklı bir yöne doğru kayacağını belirtti. Oyuncu paylaşımına country müziğinin önemli isimlerinden ABD’li müzisyen Johnny Cash’in “Ring of Fire” parçasını söylediği bir video da ekledi. 

Screen Rant’in haberine göre Amazon Prime dizisinin yapım aşaması büyük bir gizlilikle sürdürüldüğü için Budge’ın ayrılmadan önce hangi karaktere can verdiği bilinmiyor. 

Dizinin çekimleri Peter Jackson’ın film üçlemesinin çekildiği yerde gerçekleştiriliyor ancak dizi filmlerde yer alan maceralardan çok daha öncesini konu alacak. Amazon’un dizisi J.R.R. Tolkien’in oluşturduğu Orta Dünya’nın İkinci Çağı’nda yaşananları ekranlara getirecek.

Haber Fora, Screen Rant, Daily Mail

Derleyen: Esra Güngör

Bunu da beğenebilirsiniz

Yorum Yap