Antalya Büyükşehir Belediyesi’nden Covid-19 tedavisi gören Başkan Böcek’in sağlık durumuna ilişkin açıklama: Durumu stabil

by Haber Fora

Antalya Büyükşehir Belediyesi’nden yapılan açıklamada, Başkan Muhittin Böcek’in Covid-19 takip ve tedavisinin yoğun bakımda devam ettiği belirtildi.

Koronavirüs testi pozitif çıkan ve bir süredir yoğun bakımda tedavi gören Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek’in sağlık durumunun stabil olduğu bildirildi.

Belediyenin sosyal medya hesaplarından yapılan açıklamada, “Antalya Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Muhittin Böcek’in takip ve tedavisi yoğun bakımda devam etmektedir. Kliniği stabil olup, son 24 saatte olumsuz giden bir gelişme olmamıştır” ifadelerine yer verildi.

Belediye Başkanı Böcek, sosyal medya hesabından 17 Ağustos’ta yaptığı paylaşımla, Covid-19 testinin sonucunun pozitif çıktığını duyurmuş ve herkese maske, hijyen ile sosyal mesafe kurallarına uyulması konusunda uyarıda bulunmuştu.

Test sonucunun pozitif çıkması üzerine hastanede sağlık durumu takip edilen Başkan Böcek, durumu kötüleşince yoğun bakım ünitesine alınmıştı.

Bunu da beğenebilirsiniz

Yorum Yap