Araknofobiden mustarip kadının ünlü fast food zincirinden aldığı hamburgerden örümcek çıktı

by Haber Fora

Araknofobiden (örümcek korkusu) mustarip olduğunu söyleyen Zoe Russell, 10 Aralık’ta işten eve döndükten sonra McDonald’s’tan tavuklu hamburger sipariş etti.  Marulunu düzeltmek için ekmeğini kaldırdığı hamburgerin ortasında ölü bir örümcek gördü.

Birleşik Krallık’ın başkenti Londra’nın doğusundaki Bow bölgesinde yaşayan kadın, en büyük kabusunun gerçek olduğunu söyledi.

29 yaşındaki Russell, Daily Star’a verdiği özel röportajda, midesi çok bulandığı için üç gün boyunca iştahının kapandığını da ifade etti:

Bir güzellik salonunda yöneticilik yapan kadın, e-postayla yaptığı şikayetten 9 gün sonra kendisine yalnızca 15 sterlinlik (yaklaşık 152 TL) çek verildiğini belirtti. Reddetse de salı akşamı kendisine bu çekin ulaştırıldığını Birleşik Krallık’ta yayım yapan tabloid gazeteye anlattı:

Gazeteye konuşan bir McDonald’s sözcüsü, kalite kontrollerini daha da geliştirmeye çalıştıklarını ifade etti. İnceleme için hamburgeri istediklerini ancak kadının attığını belirterek olumsuz yanıt verdiğini de vurguladı.

Haber Fora, Daily Star

Bunu da beğenebilirsiniz

Yorum Yap