Armie Hammer’ın eski eşi yamyamlık tartışmasında sessizliğini bozdu

by Haber Fora

Beni Adınla Çağır (Call Me By Your Name) filminin yıldızı Armie Hammer’ın eski eşi Elizabeth Chambers, ünlü oyuncunun yamyamlık tartışmasının merkezinde yer almasına dair sessizliğini bozdu. 

Yakın zamanda sosyal medyaya Hammer’ın gönderdiğinin iddia edildiği mesajların sızması oyuncunun eleştiri oklarını üstüne çekmesine neden olmuştu. Hammer’ın pek çok kadına cinsel içerikli mesajlar gönderdiği iddia edilmişti. 

Hammer’ın attığı iddia edilen mesajlar oyuncunun tecavüz ve yamyamlık fantezilerine işaret ediyordu. Mesajlar House of Effie isimli bir sosyal medya hesabından sızdırıldı. Sosyal medya hesabı Hammer’ın bir kadına gönderdiğini iddia ettiği mesajın “Yüzde 100 yamyamca” olduğunu ve ürkütücü bir diğer mesajda “ayak parmaklarını” kesmekten bahsettiğini öne sürmüştü.

We Got This Covered’ın haberine göre mevcut tartışmalara dair bugüne kadar sessizliğini koruyan Chambers şu ifadeleri kullandı:

 

Chambers ayrıca kendisine verilen destekten ötürü teşekkür de etti. 

Hammer’ın iddiaların ardından Jennifer Lopez’le başrolleri paylaşacağı ‘Shotgun Wedding’ filminden ayrıldığı belirtilmişti. 

Haber Fora, We Got This Covered

Bunu da beğenebilirsiniz

Yorum Yap