Aslıhan Gürbüz takipçisini ifşa etti: Biz susmayacağız, siz adam olacaksınız

by Haber Fora

Oyuncu Aslıhan Gürbüz, sosyal medya hesabından kendisine müstehcen mesaj gönderen takipçisini ifşa ederek “Utanç yaşamadan yanlış olduğunu anlamıyorsunuz” dedi.

Gürbüz, bir erkek takipçisinin Instagram’dan attığı müstehcen mesajı paylaşarak “Defalarca dedim ki sessiz kalmıyor görmemezlikten gelmiyorum, ifşa ediyorum. Biz susmayacağız, siz adam olacaksınız” dedi.
Bu açıklamasından sonra “Dikkat çekmek için yazdım” diyen kişinin mesajını da paylaşan Aslıhan Gürbüz şu ifadeleri kullandım:
“Hep aynı mevzu ‘dikkat çekme.’ Yapamayacağınız yok gibi dikkat çekmek için sonra ardından ablalar, sen iyi birisinler sana saygı duyuyorumlar. Sosyal medya dikkat çekmek için can sıkacağınız tedirgin edeceğiniz, taciz ya da hakaret edeceğiniz bir mecra değil. Kendinizi var ettiğiniz o hesaplar şikayetle kapatılacak. Eşiniz dostunuz aileniz bu yaptıklarınızı görecek. Utanç yaşamadan yanlış olduğunu anlamıyorsunuz. Haa bu arada zırnık canım sıkılmıyor ama ben susarsam diğer kadınlar da susar diye düşünüp böyle davranıyorum.”

Bunu da beğenebilirsiniz

Yorum Yap