Avengers’ın Vision’ı, Ultron Çağı’nda yönetmenin kendisini çırılçıplak oynatmak istediğini söyledi

by Haber Fora

Paul Bettany, canlandırdığı Marvel karakteri Vision’ın 2015 yapımı Yenilmezler: Ultron Çağı (Avengers: Age of Ultron) filminde az kalsın tamamen çıplak olarak gösterileceğini açıkladı.

Bettany halihazırda Avengers karakterlerinin art arda 20. yüzyıl sitcom parodilerine aktarıldığı Disney+ yapımı spin-off WandaVision’da Elizabeth Olsen’la birlikte rol alıyor.

Lights Camera Barstool podcast’inde konuşan Bettany, Ultron Çağı yönetmeni Joss Whedon’ın aslında canlandırdığı karakterin penisini ekranda göstermek istediğini açıkladı.

Marvel Sinematik Evreni’nde Vision, Ultron Çağı’nda geçen olaylar sırasında yapay olarak yaratılan, insan olmayan bir “synthezoid” (Marvel evreninde “yapay insansı” robot olarak da bilinen özel bir tür android – ed.n).

Bettany, “Görünüşe göre, Vision ilk doğduğunda Joss Whedon onu gerçekten ama gerçekten henüz kıyafet giymemişken göstermek istiyordu” dedi.

Oyuncu, “Aslında bir yerlerde Vision’ın bu penislerle doğumunun bir yorumu var ve hepsini duvara asmışlar” diye ekledi.

Marvel filmleri genelde cinsel münasebetin yer aldığı sahneler içermez ve Marvel Sinematik Evreni’ndeki hiçbir bölümde şu ana kadar kadın veya erkek ön bölge çıplaklığına yer verilmedi.

WandaVision’ın yeni bölümleri her cuma Disney + ‘da yayımlanıyor.

 

* İçerik orijinal haline bağlı kalınarak çevrilmiştir. Haber Fora’nin editöryal politikasını yansıtmayabilir.

https://www.independent.co.uk/arts-entertainment

Haber Fora için çeviren: İrem Oral

Bunu da beğenebilirsiniz

Yorum Yap