Bahçeli: Ilımlı İslam safsatası, dinler arası diyalog masalı, inanç haklarımıza kesif bir suikasttır

by Haber Fora

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Miraç Kandili’nin Twitter’dan yazdığı mesajlarla kutladı.

Bahçeli, “İbrahimi dinler propagandası, ılımlı İslam safsatası, dinler arası diyalog masalı, İslamofobi salgını, biz kardeşiz girizgahıyla başlayıp yüce dinimize tuzak kurma hesapları bizim nazarımızda inanç haklarımıza kesif bir suikasttır. Diyorum ki, Allah indinde son din İslam’dır” dedi.

Mesajına, “Yükseliş vardır, yükseliş vardır; kimi yükselir sürünerek, kimi yükselir süzülerek” ifadeleriyle başlayan Bahçeli şöyle devam etti:

“Madem kardeşiz…”

“İbrahimi dinler propagandası, ılımlı İslam safsatası, dinler arası diyalog masalı, İslamofobi salgını, biz kardeşiz girizgahıyla başlayıp yüce dinimize tuzak kurma hesapları bizim nazarımızda inanç haklarımıza kesif bir suikasttır” diyen Bahçeli, “Diyorum ki, Allah indinde son din İslam’dır” ifadelerini kullandı.

MHP lideri, Hz. Muhammed’in son peygamber olduğunu ifade ederek, “Başkaca bir arayışa, bir yanda ayin düzenleyip diğer yanda İslam dünyasını istismar çabaları sonu ve sonucu olmayan bir çıkmaz sokaktır. Madem kardeşiz, o zaman milyonlarca Müslüman’ın kanını kimler, neden ve nasıl döktüler?” diye sordu.

Bahçeli şöyle devam etti:

Bunu da beğenebilirsiniz

Yorum Yap