Bahçeli medyayı hedef aldı: Alayına bakınca gıybet ve dedikodunun ete kemiğe bürünmüş halini gördüm

by Haber Fora

MHP Genel Başkanı Twitter hesabından bir dizi paylaşımda bulundu. Paylaşımlarında bazı gazeteci ve medya kurumları için sert sözler sarf eden Bahçeli “Kumandalı yorumcular, icazetli televizyonlar ne söylesek anlamazlar, anlayamazlar. Onlar belgeli delilli gerçeklere inanmazlar, tek sermayeleri olan dedikoduyla cehalet tünelinde küstahlığın rayını döşerler” ifadesini kullandı.

Bahçeli’nin paylaşımları şu şekilde:

“HDP kapatılsın” tartışmaları

MHP lideri paylaşımlarının devamında HDP’nin kapatılmasıyla ilgili görüşlerinin berrak olduğunu ve hukuk meselesi olduğunu kaydetti. Bahçeli “İnanıyorum ki, hukuk kendi mecrasında en makul ve milli vicdana muvafık çözüm yolunu bulacak ve adalet tesis edilecektir. MHP’ye düşen bir sorumluluk olursa da gereği seve seve yapılacaktır” dedi.

Son günlerde Türkiye kamuoyunun sıkça tartıştığı ittifak konusuna da değinen Bahçeli “Cumhur İttifakı hususunda fitne çıkarmak için tahkimat yapanlara da diyorum ki, rahat olun, huysuzluğu bırakın, hırçınlıktan dönün, samanlıkta olmayan iğneyi aramaktan vazgeçin. Net olarak açıklıyorum, neye mal olursa olsun Cumhur İttifakı sonuna kadar yaşayacaktır.Sayın Cumhurbaşkanımızın Cumhur İttifakı’nın zeminini genişletmek amacıyla yaptığı veya yapacağı temas ve ziyaretlerden rahatsız olmamız söz konusu değildir. Hatta bu temas ve ziyaretlerin ittifakımızın güçlenmesine hizmet edeceğinden dolayı desteğimiz tamdır. Herkes işine baksın, falcılık yapmasın, niyet okumasın, boşa sallayıp dolu tutmanın arayışında olmasın. Cumhur İttifakı Türk milletinin ruh kökünden doğmuştur. Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemiyle birlikte Türkiye’nin yegane güvencesidir” dedi.

“Cumhur İttifakı’nı bozmayı hiçbir şart altında aklımın köşesinden geçirmem”

Bahçeli şöyle devam etti:

 

Bunu da beğenebilirsiniz

Yorum Yap