Bahçeli: MHP, Cumhur İttifakı’nın iki ana unsurundan birisidir; Türkiye’yi kimin yönettiği de ortadadır

by Haber Fora

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, partisinin Cumhur İttifakı’nın iki ana unsurundan birisi olduğunu ifade ederek,  “Türkiye’yi kimin yönettiği de ortadadır. Tekraren ifade ediyorum ki, bizim ittifakımızda makam pazarlığı, koltuk anlaşması, basit ve sığ siyasi çıkar hesapları yoktur, asla olmayacaktır. Cumhur İttifakı akıldır, ahlaktır” dedi.

Bahçeli Twitter’dan paylaştığı mesajlarda, “Gün geçmiyor ki, partimizi hedefine alan karanlık söylemler şaibeli ve şüphelerin odağı haline gelmiş çevreler tarafından ortaya atılmamış olsun! Milliyetçi Hareket Partisi’yle Cumhur İttifakı’nın güçlü varlığı iç ve dış işgal cephesini adeta çılgına çeviriyor” tepkisi gösterdi. 

“Türkiye direndikçe, öz değerlerine ve milli gerçeklerine uygun bir duruş sergiledikçe karşımızdaki irili ufaklı muhasım cephe şaşkınlıktan ve şuursuzluktan denetim ve kontrolünü hepten kaybediyor. Biliyorlar ki, oyunları tutmayacak, planları A’dan Z’ye bozulacak” diyen Bahçeli şöyle devam etti: 

“MHP faşist diyen Türkiye’nin hasmıdır”

“15 Temmuz öncesi FETÖ’cüler devlete sızarken Alman Sol Parti’si veya iktidardaki Merkel acaba ne düşünüyordu? PKK’lı teröristleri Berlin sokaklarında gezdirirken, mali ve lojistik destek sağlarken faşistin, zalimin önde gideni olduklarını biliyorlar mıydı?” sorularını soran Bahçeli, “Milliyetçi Hareket Partisi ve Cumhur İttifakı Türkiye’dir, Türk milletinin kabul edilmiş duası, şükür nişanesidir. Hiç kimse boşa atıp dolu tutar mıyım diye heveslenmemelidir. MHP’ye faşist diyen Türklüğün ve Türkiye’nin yeminli hasmıdır” görüşünü paylaştı.

MHP lideri şunları kaydetti:

Bunu da beğenebilirsiniz

Yorum Yap