Batman’in çekimler sırasında “içi geçmiş”: Michael Caine dürtünce kendime geldim

by Haber Fora

Christopher Nolan’ın yönetmenliğini üstlendiği “Batman Başlıyor” (Batman Begins) filmi büyük Hollywood yapımları arasında yerini korurken, oyuncuların çekimler sırasında başından geçenlerse seyirciler için merak konusu olmayı sürdürüyor.

Muhtemelen çoğu kişi Batman Başlıyor’un sahne arkasındaki ilginç hikayelerin farkında değil. Gişe rekorları kıran birçok Hollywood yapımında olduğu gibi bu film de aradan geçen zamana rağmen izleyicileri şaşırtan hikayelerle dolu ve onlardan biri de Batman karakterine hayat veren Christian Bale’le ilgili.

Bale’in 2005 yapımı filmin çekimleri sırasında Michael Caine ve Morgan Freeman’la oynadığı bir sahnede rol gereği uzandığı yerden kalkması gerekiyordu. Ancak Bale gerçekten de o an uyuyakalmış ve Caine’in kendisini dürtmesiyle kendine gelebilmişti.

Looper sitesinin haberine göre Bale, o gün yaşadıklarını şöyle anlattı:

Showbiz Cheat Sheet’in geçen ay paylaştığı haberde, ünlü oyuncunun bu filmde Batman’i canlandırmadan önce böyle bir rolü üstlenmekle hiçbir şekilde ilgilenmediği, hatta Batman’in gizli kimliği olan Bruce Wayne’i “en sıkıcı süper kahramanlardan biri” olarak gördüğü aktarılmıştı.

Haber Fora, Looper, Showbiz Cheat Sheet

Bunu da beğenebilirsiniz

Yorum Yap