Billie Eilish, Instagram paylaşımı nedeniyle 100 bin takipçi kaybedince tepki gösterdi

by Haber Fora

Müzisyen Billie Eilish, Instagram’da mahrem çizimler olan bir resim paylaştıktan sonra 100 bin takipçi kaybetti.

Eilish fotoğrafları, sosyal medyayı kasıp kavuran “bir resim paylaş” trendinin parçası olarak hayranlarının kendisinden “gerçekten gurur duyduğu bir çizimi” yayımlamasını isteyince paylaştı.

İsteğe yanıt veren 19 yaşındaki Eilish, kişisel eskiz defterinden göğüs ve çıplak kadın bedeni içeren bir sayfayı paylaşarak şu yorumu yaptı: “Muhtemelen bunlardır, lol göğüsleri seviyorum.”

Gönderiden sonraki birkaç saat içinde hayranlar, Eilish’in milyonlarca takipçiyi hızla kaybettiğini fark etti.

 

Hayranlarından biri Eilish’in hesabının çizimler yayımlanmadan önce ve sonrasına ait ekran görüntülerini paylaşarak takipçilerinin 73 milyondan 72,9 milyona düştüğünü, 100 binlik bir kayıp olduğunu gösterdi.

Eilish, bu paylaşımın ekran görüntüsünü tepkiyi başından savmaya çalışarak “Gülmekten yarıldım, hepiniz bebek gibisiniz, saçmalık” başlığıyla paylaştı.

James Bond’un son film müziği “No Time to Die”‘ı kaydeden şarkıcı, hayranlarına karşı göğüs germekten hiç çekinmedi.

Noel’den hemen önce Eilish, kendine özgü yeşil saçlarına dair eleştirilere yanıt vermişti.

Hayranlar, saçlarını uzun süredir yeşil bıraktığı için Amerikalı şarkıcıyla alay ettikten sonra Eilish, Instagram’da şunları paylaştı:

Bu yılın başlarında Eilish, yazın atlet giyerken görüntülendiği için bedeniyle dalga geçen trollerin hedefi olunca konuşmuştu.

Eilish fotoğrafı hatırlatarak Vanity Fair’e şunları söyledi:

Bununla birlikte, Eilish’in popülaritesi şubat ayında Apple TV+’ta yayımlanacak ilk belgeseli Billie Eilish: The World a Little Blurry’le artmaya devam ediyor.

Belgesel, Mart 2019’da ilk stüdyo albümü Where Do We Go When We Fall Asleep’le ün kazanan popüler müzisyenin yükselişini anlatıyor.

O zamandan beri sanatçı 5 Grammy, iki American Music Awards ve iki Guinness Dünya rekoru dahil olmak üzere çok sayıda ödül kazandı.

 

*İçerik orijinal haline bağlı kalınarak çevrilmiştir. Haber Fora’nin editöryal politikasını yansıtmayabilir.

https://www.independent.co.uk/life-style

Haber Fora için çeviren: Ata Türkoğlu

Bunu da beğenebilirsiniz

Yorum Yap