Birlikte yaşadığı kadının ikiz kızlarını, oğluyla beraber istismar etti; ‘anne’ yaşananlara göz yumdu!

by Haber Fora

Çanakkale’nin Bayramiç ilçesinde birlikte yaşadığı kadının 9 yaşındaki ikiz kızlarına cinsel istismarda bulunan şahıs ve aynı şahsın 17 yaşındaki oğlu tutuklandı. Çocukların annesi de cinsel istismara göz yumduğu için cezaevine kondu.

Bayramiç ilçesinde B.T. ve A.K. (45) 5 yıl önce şiddetli geçimsizlik nedeniyle boşandı. Boşanma davasının ardından mahkeme çiftin ikiz kızları M.K. ve E.K’nin velayetini anne B.T’ye verdi. B.T, çocuklarıyla, 3 yıl önce Göksel A. ve oğlu Umut A. ile birlikte yaşamaya başladı.

Baba şikâyetçi oldu

İkiz kızların babası A.K. daha önce, Göksel A. ve oğlu Umut’un çocuklarına birçok kez cinsel istismarda bulundukları iddiasıyla Bayramiç Cumhuriyet Savcılığı’na şikâyette bulundu.

Şikayetin ardından yapılan soruşturma kapsamında delil yetersizliği nedeniyle baba ve oğlu hakkında savcılık takipsizlik kararı verdi.

Hala, ikizlerin anlattıklarını videoya aldı

Mahkeme kararı gereğince yılda bir ay kızları kendisinde kalan baba A.K, onları alıp 25 gün önce İzmir’de yaşayan annesi S.K. ile kız kardeşi M.K’nin yanına götürdü. Çocuklar burada yaşadıkları cinsel istismar olayını babaannesi S.K. ile halası M.K’ye anlattı.

Hala M.K, yeğenlerinin cinsel istismar olayını anlatmasını video ile kayda aldı. İzmir’de polise giderek çocukların annesi BT. ve beraber yaşadığı Göksel A. ile oğlu Umut A. hakkında şikayette bulundu.Birlikte yaşadığı kadının ikiz kızlarını oğluyla beraber istismar etti!

Olay, Bayramiç Cumhuriyet Savcılığına bildirilerek soruşturma başlatıldı.Soruşturma kapsamında, polis anne B.T. ile Göksel A, oğlu Umut A. ve onun arkadaşı A.B’yi (17) gözaltına alındı. Emniyetteki işlemlerinin ardından şüpheliler adliyeye sevk edildi. Mahkemeye çıkarılan şüphelilerden Göksel A. ve oğlu Umut A. kız kardeşlere istismarda bulunduğu iddiasıyla, anne B.T ise cinsel istismara göz yumduğu iddiasıyla tutuklanarak cezaevine gönderildi. A.B. de denetimli olarak serbest bırakıldı.İkiz kız çocukları M.K ve E.K, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Sevgi Evinde koruma altına alındı.

Bunu da beğenebilirsiniz

Yorum Yap