Borat 2: Sacha Baron Cohen, Mike Pence performansından sonra güvenliği nasıl kandırdığını anlattı

by Haber Fora

Sacha Baron Cohen, Borat 2’de başkan yardımcısının Muhafazakar Politik Eylem Konferansı (CPAC) etkinliğine davetsiz katıldığı sırada fark edilmeyi önlemek için aldığı önlemleri anlattı.

Baron Cohen, komedi serisinin devam filmi için palyaçovari Borat Sagdiyev kılığında CPAC’ye sızdı ve Mike Pence’in yapacağı konuşmaya davetsizce girmeden önce tuvalette ayrıntılı bir Donald Trump kıyafeti giydi.

Variety’ye verdiği röportajda Ben Affleck’e konuşan oyuncu, performansının sonrasında yaşananları anlattı.

Oyuncu şunları söyledi:

Ardından başka bir polis memuru da meselenin üzerine gidince Baron Cohen şöyle karşılık verdi:

Sonrasında güvenlik yetkilisi oyuncuya “unut gitsin” dedi.

Borat 2 (resmi ismiyle Borat Subsequent Moviefilm: Delivery of Prodigious Bribe to American Regime for Make Benefit Once Glorious Nation of Kazakhstan) Baron Cohen’in gerçek dünyadaki durumlara kurgusal karakterini yerleştirme ve toplumun masum üyeleriyle etkileşime girme geleneğini sürdürüyor. 

Baron Cohen ve Borat 2 yapım ekibi, filmin varlığını yapım aşamasının büyük bir kısmında dünyadan sır gibi saklamayı başarırken oyuncunun Washington’da silahlanma hakkına dair mitingin de aralarında bulunduğu birkaç olayda karakterine bürünmüş şekilde kayda alınırken fark edilmesiyle dedikodular sızmaya başlamıştı.

 

*İçerik orijinal haline bağlı kalınarak çevrilmiştir. Haber Fora’nin editöryal politikasını yansıtmayabilir.

https://www.independent.co.uk/arts-entertainment

Haber Fora için çeviren: Umut Can Yıldız

Bunu da beğenebilirsiniz

Yorum Yap