Bridgerton’ın yıldızı Dynevor: Bana “orgazm olmak zorundasın” dediler

by Haber Fora

Dijital yayın platformu Netflix’in en çok izlenen dizileri arasında yer alan Bridgerton, dünyanın pek çok farklı yerinde kısa süre önce yayına girmesine rağmen izleyicileri ekranlara kilitlemeyi başardı. 

Dönem dizisi 25 yaşındaki Phoebe Dynevor’ın canlandırdığı Daphne Bridgerton ve 31 yaşındaki Rege-Jean Page’in canlandırdığı Simon Basset’in aşkını odağa alıyor. 

Özellikle seks sahnelerinin porno sitelerine düşmesiyle gündeme gelen dizinin yıldızı Dynevor, tek başına yer aldığı seks sahneleri de dahil bu sahnelerin çekimlerinin hiç de göründüğü kadar zahmetsiz olmadığını belirtti. 

Page Six’in haberine göre Dynevor verdiği röportajda şu ifadeleri kullandı:

Ünlü oyuncu sezonun başlarındaki mastürbasyon sahnesine atıfta bulunarak şu ifadeleri de ekledi:

Oyuncu başka bir detay vermese de kısa süre önce ünlü Hollywood yıldızı Keira Knightley’nin açıklamasına benzer biçimde atfıta bulunduğu mastürbasyon sahnesinde erkek bakışının baskısını hissetmediğini, dizinin koordinatörü sayesinde rahat hissettiğini belirtti. 

Dizinin yönetmenlerinden Julie Anne Robinson da Bridgerton’ın çekildiği malikanenin gözlemcilerinin eşyaların zarar görmemesi için seks sahneleri de dahil tüm sahneleri pürdikkat izlediklerini söylemişti.  

Haber Fora, Page Six

Bunu da beğenebilirsiniz

Yorum Yap