Brie Larson, niçin Captain Marvel olmak istediğini açıkladı

by Haber Fora

Marvel Sinematik Evreni’nde, Captain Marvel karakterini canlandıran ünlü oyuncu Brie Larson, rolü neden üstlendiğinin duygusal gerekçesini açıkladı. 

Film yayımlandığında eleştirmenlerden olumlu yorumlar almıştı ancak sosyal medya trolleri filmi feminist eğilimleri nedeniyle eleştiri yağmuruna tutmuştu.

Larson’ın ilk filmi Captain Marvel 2019’da gösterime girmişti ve bir kadın karakterin başrolünde olduğu ilk Marvel filmiydi. Öte yandan Captain Marvel 2’nin hazırlıkları sürüyor ve 2022’de vizyona girmesi planlanıyor. 

Oyuncu karakterini yeniden canlandırmak üzere hazırlıklara başladı ve bu süreci yeni röportajında değerlendirdi. Larson, Captain Marvel karakterini canlandırmanın kendisi için duygusal bir önem taşıdığını da söyledi.  

Screen Rant’in haberine göre Larson kendisi açısından Carol Danvers’ın bölünmeyi aşan ve hayranların kalbine farklı şekillerde dokunan bir karakter olduğunu söyledi.

Larson ayrıca “diğer insanların benimseyerek güçlü hissedebileceği bir sembol yaratmak istiyordum” ifadelerini kullandı. 

Haber Fora, Screen Rant

Bunu da beğenebilirsiniz

Yorum Yap