BTS, sürpriz albümü ve “Film Out” klibi için tarih verdi

by Haber Fora

Güney Koreli K-pop grubu BTS, Japon rock grubu Back Number’la birlikte bestelediği yeni şarkısı “Film Out”un tanıtım videosunu yayımladı. 

RM, Jin, Jimin, J-Hope, Suga, Jungkook ve V’nin yer aldığı klibin bir kısmının yayımlanmasıyla birlikte BTS, Japonca albümleri “BTS, The Best”in 16 Haziran 2021’de yayımlanacağını da doğruladı.

NME’nin haberine göre “BTS, The Best” grubun üçüncü Japonca derleme albümü olacak. Albümde 2017’den bu yana yayımlanan grubun popüler şarkılarının Japonca versiyonlarıyla birlikte toplamda 23 şarkı yer alacak. Albüm iki CD şeklinde piyasaya sürülecek.

BTS’in Grammy Ödülleri’ne aday gösterilen parçası “Dynamite” da bonus şarkı olarak albümde yerini alacak. Albümün sınırlı sayıdaki baskısı ön siparişe açıldı. 

Öte yandan Hindustan Times’ın haberine göre “Film Out” şarkısının tamamı 2 Nisan’da yayımlanacak. “Film Out”, Japon draması Signal’in 2 Nisan’da vizyona girmesi planlanan film uyarlamasının da şarkısı olacak. 

 

“BTS, The Best” albümünde yer alacak parçaların listesiyse şu şekilde:

Disc 1:

Disc 2:

BTS peş peşe verdiği haberlerle hayranlarını sevindirirken Grammy Ödülleri’nde yaşanan hayal kırıklığını dağıtmış görünüyor. Grubun üyeleri kısa süre önce verdiği röportajda her ne kadar bu yılki törende ödül kazanamasalar da bunun kendilerini daha iyi olmak için kamçıladığını belirtmişti. 

Haber Fora, NME, Hindustan Times

Derleyen: Esra Güngör

Bunu da beğenebilirsiniz

Yorum Yap