BTS üyeleri şöhretle nasıl başa çıktıklarını anlattı

by Haber Fora

Dünyaca ünlü K-Pop grubu BTS’in sevilen üyeleri sahip oldukları şöhretle nasıl başa çıktıklarını anlattı. 

BTS, özellikle son dönemde yayımladıkları her şarkının ve albümün rekor üstüne rekor kırmasıyla yalnızca Güney Kore’de değil başta ABD olmak üzere dünyanın geri kalanında da merakla takip edilen müzisyenler arasında yer almayı başardı.

Ancak her ne kadar ciddi bir ivmeyle büyük bir şöhrete kavuşmuş olsalar da hayranlar tarafından sevilmeye ve onlar üzerinde saygı uyandırmaya devam etmek basamakları hızla tırmanmak kadar kolay olacak gibi görünmüyor. Yine de grup üyeleri şu ana kadarki mütevazı duruşlarıyla bu başarıyı taşıyabileceklerini gösterdi.

Bollywood Life’ın haberine göre grup üyeleri şöhrete dair yaşadıkları deneyimleri anlattı. Grubun lideri RM, “En azından biz yanı başımızda birbirini anlayan 6 kişiye sahibiz. Bu 6 kişiye sahip olduğum için gerçekten minnettarım” dedi.

Öte yandan J-Hope şu ifadeleri kullandı:

Bununla birlikte Suga, “Yemek yemek, seyahat etmek, arkadaşlarıyla sinemaya gitmek ve bunun gibi şeyler için dışarı çıkabilen insanları gerçekten kıskanıyorum Bu şeyler benim için gerçekten özel çünkü yapmakta zorlanıyorum” dedi. 

Genç şarkıcı ayrıca şu ifadeleri ekledi:

Haber Fora, Bollywood Life

Bunu da beğenebilirsiniz

Yorum Yap