Charlize Theron, Zor Ölüm’ün lezbiyen uyarlamasında oynama isteğini yineledi

by Haber Fora

Charlize Theron, Zor Ölüm’ün (Die Hard) lezbiyen uyarlamasında başrolü canlandırma fikrinde son derece ciddi olduğunu verdiği yeni röportajda yineledi. 

Netflix’te yayımlanan The Old Guard filmiyle son dönemde isminden fazlasıyla söz ettiren Hollywood yıldızı 2020’nin sonunda Twitter’da bir hayranın yaptığı öneriyi onaylayarak sosyal medyada heyecan uyandırmıştı. 

Theron, bir hayranının odağında lezbiyen bir çiftin olacağı ve kendisinin başrolünde yer alacağı bir Zor Ölüm filminin çekilme ihtimaline dair paylaşımına cevap vererek basitçe, “Nereyi imzalayacağım” demişti. 

IndieWire’ın haberine göre Theron verdiği yeni röportajda böyle bir projede yer alma isteğini yineledi. Görünüşe göre oyuncunun ihtiyacı olan tek şey projeyi üstlenmeye gönüllü bir stüdyo bulmak. 

Theron projeye dair şu ifadeleri kullandı:

Sarışın Bomba (Atomic Blonde), The Old Guard, Mad Max: Fury Road gibi aksiyon filmlerinin yıldızı açısından proje son derece olumlu görünüyor. 

Serinin son filmi Zor Ölüm: Ölmek İçin Güzel Bir Gün (A Good Day to Die Hard) 2013’te vizyona girmiş, beklenen etkiyi yaratamamış ve gişede ortalama bir gelir elde etmişti. 

Orijinal serinin başrolünde yer alan Bruce Willis’in serinin yeni bir filminde yer alması olası görünmüyor ve bu nedenle pek çok kişi eğer ihtimal dahilindeyse serinin yeni bir karakterle devam etmesinin daha mantıklı olduğunu düşünüyor. 

Haber Fora, IndieWire

Derleyen: Esra Güngör

Bunu da beğenebilirsiniz

Yorum Yap