CHP’li Eren Erdem’in evine giren hırsızlar yakalandı

by Haber Fora

CHP Parti Meclisi üyesi, eski milletvekili Eren Erdem‘in Kadıköy’de evine girerek hırsızlar yakalandı. Biri kadın 3 şüphelinin olay yerine geliş ve gidiş anları ile birinin çaldığı ve koluna taktığı saati incelediği anlar güvenlik kamerasına yansıdı.

Eren Erdem’in Kadıköy’deki evinde, 9 Ağustos tarihinde hırsızlık olayı meydana gelmesi üzerine polis soruşturma başlattı. Şüphelilerin evde bulunan kol saati, 1 adet cep telefonu, yüzük ve 4 bin 200 lira nakit para, banka ve kimlik kartlarını çaldıkları bildirildi.

Asayiş Şube Müdürlüğü Hırsızlık Büro Amirliğine bağlı ekipler, olayların meydana geldiği bölgedeki güvenlik kameralarını inceleyerek hırsızlık olayına karışan 1’i kadın 3 şüpheliyi tespit etti. Ekipler, şüphelileri 12 Ağustos tarihinde adreslerinde yakaladı. Asayiş Şube Müdürlüğü’ne getirilen Vedat B. (37), Ahmet B.(30) ve Zeynep A’nın.(28), 3 ayrı evden daha hırsızlık yaptıkları öğrenildi. Şüphelilerin önceden hırsızlık suçundan kayıtları olduğu ortaya çıktı. Emniyette işlemleri tamamlanan şüpheliler adliyeye sevk edildi ve çıkarıldıkları mahkemede tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Öte yandan 1’i kadın 3 şüphelinin olay yerine yürüyerek gelmeleri, daha sonra bir bank üzerine oturdukları sırada birinin çaldığı kol saatini elinde incelemesi güvenlik kameralarına yansıdı.

Bunu da beğenebilirsiniz

Yorum Yap