Chris Evans, Kaptan Amerika’yla değiştirmek isteyebileceği tek Avengers karakterini açıkladı

by Haber Fora

Marvel Sinematik Evreni’nde canlandırdığı Steve Rogers karakteriyle büyük bir hayran kitlesine ulaşan Chris Evans, Kaptan Amerika macerasını değerlendirdi. Oyuncu ayrıca kendi karakteriyle Robert Downey Jr.’ın can verdiği Iron Man karakterini değiştirmek isteyebileceğini söyledi. 

Screen Rant’in haberine göre verdiği yeni röportajda ünlü oyuncuya, canlandırmak için eğer başka bir karakteri seçmesi istenseydi hangi Yenilmez’i tercih edeceği soruldu. Evans çok düşünmeden Iron Man karakterini seçeceğini belirtti. 

Oyuncu seçiminin harika olduğunu söyleyen Evans, hiçbir oyuncunun Downey Jr.’dan daha iyi iş çıkaramayacağını da vurguladı. 

Evans şu ifadeleri kullandı:

Marvel macerası Avengers: Endgame’le sonlanan Evans’ın yeni bir film veya diziyle evrene dönüp dönmeyeceği merak konusuydu. Entertainment Weekly’de yayımlanan röportajda Marvel’ın başkanı Kevin Feige bu soru işaretini şu şekilde açıklığa kavuşturmuştu:

Evans, Kaptan Amerika rolüyle The Falcon and the Winter Soldier dizisinde yer alacağına yönelik söylentilere, “Bundan haberim yoktu” diyerek cevap vermişti. 

Haber Fora, Screen Rant, Entertainment Weekly

Derleyen: Esra Güngör

Bunu da beğenebilirsiniz

Yorum Yap