Cindy Crawford hangi fotoğraf çekiminden pişmanlık duyduğunu açıkladı

by Haber Fora

Modelliğinin ilk günleri hakkında açıklama yapan Cindy Crawford, diyet konusunda eskiden takındığı katı tutum hakkında açık konuştu.

54 yaşındaki isim, ne yediğine dikkat etmesi gerektiğini hissettiği için eskiden “Kate Moss hamburger ve patates kızartması yerken sinir olduğunu” söyledi.

Red dergisine konuşan Crawford şunları söyledi:

Süper model New York’a taşındığında yediği şeyleri değiştirmesi gerektiğini hissettiğini yoksa modellik yaptığı kıyafetlere sığamayacağını düşündüğünü söyledi.

Yıldız, artık “acı veren” egzersizleri tercih etmediğini de sözlerine ekledi.

Crawford şöyle dedi:

Crawford ayrıca o döneme dair pişmanlıklarından bahsetti, bunların arasında kendini rahatsız eden çekimler de var.

Pişmanlık duyduğu çekimlerin “baskı altında” hissettikleri olduğunu söyledi:

Çekim sırasında türban takmasının istendiğini hatırlayan Crawford, derginin okuyucularının bunu “çok seksi” bulmayacağını düşündüğünü o dönemde söylemiş.

Fakat derginin basılı halinde kendisine sadece “küçük bir fotoğrafta” yer verilince açık konuştuğu için “kınandığını” hissettiğini belirtti.

Süper model, hala modellik çekimleri yapmaya devam ettiği için kendisini eleştiren yaş ayrımcısı trollere daha önce cevap vermişti.

WWD’nin ev sahipliği yaptığı bir panelde, kendi yaşlanma karşıtı cilt bakım serisi Meaningful Beauty hakkında konuşan Crawford, şunları anımsamıştı:

 

*İçerik orijinal haline bağlı kalınarak çevrilmiştir. Haber Fora’nin editöryal politikasını yansıtmayabilir.

https://www.independent.co.uk/life-style

Haber Fora için çeviren: İrem Oral

Bunu da beğenebilirsiniz

Yorum Yap