Cumhurbaşkanı Erdoğan: Çarşamba günü “Millete Sesleniş” konuşmamı izlemenizi tavsiye ediyorum

by Haber Fora

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin Bayburt, Giresun, Niğde ve Zonguldak il kongrelerine canlı bağlantıyla katılarak açıklamalarda bulundu.

“Temizlik, mesafe ve maske kurallarına riayet ederek yürüttüğümüz kongrelerimiz büyük bir coşku ve heyecanla gerçekleşiyor” diyen Erdoğan, partisinin siyasetinin temelinde asırlardır elden ele aktarılan büyük bir dava var olduğunu söyledi.

Erdoğan şöyle devam etti:

“Kimseyi ötekileştirmeden, herkesi kucaklamaya çalıştık”

Partisinin sürekli sahada olması gerektiğini ifade eden Erdoğan, “Farklı odakların tehditlerine maruz kaldık, tüm saldırılar karşısında iman varsa imkan da vardır diyerek, her türlü yokluğa rağmen yolumuzdan geri dönmedik. Kimseyi ötekileştirmeden, herkesi kucaklamaya çalıştık” dedi.

Konuşmasında CHP’ye yönelik eleştirilerde de bulunan Erdoğan, “Geçmişteki hiçbir aktör bugünkü CHP kadar kötü bir görüntü sergilemedi” ifadelerini kullandı.

Erdoğan, CHP’nin parçalanmaya başladığını öne sürerek, şunları söyledi:

“Çarşamba günü, sizlere birçok güzellikleri takdim edeceğim”

Çarşamba günü yapacağı “Millete Sesleniş” konuşmasının izlenmesi tavsiyesinde bulunan Erdoğan, “Sizlere birçok güzellikleri orada takdim edeceğim” dedi.

Erdoğan ayrıca, “En büyük üzüntümüz içlerindeki bu çürümeyi gençlerimizi kullanarak gözlerden saklamaya çalışmalarıdır. Artık siyasi tükenmişliklerini perdelemek için sokak siyasetine sarılmaktadır. Ha CHP ha HDP hiçbir farkları yok. Terör örgütlerinin beslemesi bunlar” diye konuştu.
 

Bunu da beğenebilirsiniz

Yorum Yap