Cumhurbaşkanı Erdoğan: Varsa bizimle rekabet edecek birileri her türlü yarışa hazırız

by Haber Fora

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin Sakarya, Yalova, Kırklareli, Edirne, Çanakkale il kongrelerine video konferans sistemiyle katılarak gündeme ilişkin açıklamalarda bulundu.

Yeni seçilen teşkilat yöneticilerine tebriklerini ileten Erdoğan, “AK Parti 83 milyon vatandaşımızın tamamını kucaklayacak gönül genişliğine sahiptir. Unvanı olsun veya olmasın herkesin davamıza yapacağı bir katkısı mutlaka vardır” dedi.

“Türkiye’yi yeniden baskı ve sefalet günlerine götürmek isteyenlere meydanı bırakmayacağız” diyen Erdoğan şöyle devam etti:

Salgınla mücadelenin yanı sıra; Türkiye’yi küresel, siyasal ve ekonomik sistemin en üstüne çıkarmak için hazırlık yaptıklarını belirten Erdoğan, “Varsa bizimle rekabet edecek birileri her türlü yarışa hazırız. Yalan ve iftira üzerine kurulan polemiklerle milletin enerjisini heba edenlere eyvallahımız olmayacaktır” dedi.

Erdoğan, CHP’ye yönelik eleştirilerde de bulunarak, “Kendi patileri içindeki taciz, tecaviz, hırsızlık ve ahlaksız skandallarıyla yüzleşmeyenlere milletimizin ilk seçimde ağır bir ders vereceğini Cumhur İttifakı olarak bugünden görüyor ve buna inaniyoruz. Bunları kendi karanlıklarıyla kendi çirkinlikleriyle başbaşa bırakıyoruz” ifadelerini kullandı.

Erdoğan şöyle devam etti:

Bunu da beğenebilirsiniz

Yorum Yap