Deadpool’un 5. yılını kutlayan Ryan Reynolds, daha önce yayımlanmamış bir mektup paylaştı

by Haber Fora

Ünlü Hollywood yıldızı Ryan Reynolds, Deadpool’un 5. yıldönümünü kutlamak için daha önce yayımlanmamış bir hayran mektubunu ve ona verdiği cevabı paylaştı. 

Screen Rant’in haberine göre oyuncunun Deadpool’un 5. yıldönümü şerefine paylaştığı mektup 2016’da kendisine gönderilmişti. Reynolds’un verdiği cevabı içeren mektupsa sevilen karakterin Marvel Sinematik Evreni’ne katılmasının ne kadar anlaşılmaz olduğuna dair bir dizi şaka içeriyor.  

Straits Times’ın haberine göre 44 yaşındaki oyuncu kendisinin yazdığı mektubu göndermediğini söyledi ve bahsi geçen yanıt mektubunu cuma Instagram hesabından paylaştı.

Reynolds şakalarla dolu mektupta eşi bir diğer Hollywood yıldızı Blake Lively’nin “ikinci (ve son) çocuklarına” hamile olduğunu söyledi. Çiftin 2019’da bir kızları daha olmuştu. 

Oyuncu ayrıca geçen hafta Galli futbol kulübü Wrexham’ı aktör Rob McElhenney’le birlikte 2 milyon sterline satın alsa da mektupta “diğer ünlüler gibi rastgele girişimlere karışmayacağını” söyledi. 

Reynolds sahte mektubunda ayrıca hayranına şöyle seslendi:

Oyuncu son şaka olarak Deadpool 3’ten bahsetti. Disney ocakta onayladığı Deadpool 3’ün gelecek yıla kadar çekimlerine başlanmayacağını söylemişti. 

 

2016’dan bu yana yaptığı her şeyin tam tersini yazan oyuncu sosyal medyada hayranlarına tebessüm ettirdi. 

Haber Fora, Screen Rant, Straits Times

Bunu da beğenebilirsiniz

Yorum Yap