Dita Von Teese, eski eşi Marilyn Manson’a yönelik istismar iddiaları karşısında sessizliğini bozdu

by Haber Fora

Dita Von Teese, eski eşi Marilyn Manson’a yönelik istismar iddiaları konusunda tepki verdi.

1 Şubat Pazartesi günü Westworld yıldızı Evan Rachel Wood, müzisyenin “yıllar boyunca” onu ayartarak istismar ettiğini öne süren bir basın açıklaması yayımladı.

Wood’un açıklamasının ardından Manson’a benzer suçlamalar yönelten başka kadınlar da ortaya atıldı. Onlar da Manson’la ilişkileri bittikten sonra TSSB (Travma Sonrası Stres Bozukluğu), karabasanlar ve OKB’den (Obsesif Kompulsif Bozukluk) mustarip olduklarını iddia etti.

Manson kendisine yöneltilen suçlamaları “gerçeğin korkunç biçimde çarpıtılmaları” diye niteleyerek reddetti.

Müzisyenle 2005-2006 yılları arasında evli olan burlesk sanatçısı Von Teese, Instagram hesabından yaptığı açıklamada Manson tarafından istismar edilmediğini söyledi.

Von Teese’in açıklaması “Marilyn Manson’la ilgili pazartesi çıkan haberi düşünüyordum” diye başladı ve şöyle devam etti:

Von Teese açıklamasını “Bu konuya dair tek açıklamam budur. Bu ricaya saygı duyduğunuz için teşekkür ederim” diye bitirdi.

Suçlamalar gün ışığına çıktığından beri, plak şirketi ve menajerlik ajansı Manson’ı temsil etmeyi bıraktı. Müzisyen, American Gods ve Creepshow isimli TV dizilerinden de kovuldu.

 

*İçerik orijinal haline bağlı kalınarak çevrilmiştir. Haber Fora’nin editöryal politikasını yansıtmayabilir.

https://www.independent.co.uk/arts-entertainment

Haber Fora için çeviren: İrem Oral

Bunu da beğenebilirsiniz

Yorum Yap