Don’t Look Up: Netflix, Leonardo DiCaprio ve Jennifer Lawrence’ın başrolleri paylaştığı filmi duyurdu

by Haber Fora

Netflix’in başrollerinde Leonardo DiCaprio, Jennifer Lawrence ve daha pek çoğunun yer alacağı gelecek filmi Don’t Look Up’tan ilk görüntüler paylaşıldı.

Netflix salı günü yaptığı, 2021’de çıkmasını planladığı tüm filmlerini içeren bir ilk bakış paylaşımında filmden kısa bir parçaya yer verdi. Dijital yayın programının bu sene içinde çıkaracağı devasa film programında her hafta en az bir film gösterime girecek.

Çıkacak filmler arasında Adam McKay’in yazıp yönettiği, siyasi hiciv yapan felaket filmi Don’t Look Up da bulunuyor. Netflix’e göre film “insanlığı dünyayı yok edecek bir kuyrukluyıldıza karşı uyarmak için medyayla geniş kapsamlı görüşmeler yapmak zorunda kalan iki kıdemsiz gökbilimcinin hikayesini anlatıyor.”

Salı günü yayımlanan videoda DiCaprio ve Lawrence, uzay mekiği gibi görünen araçtan inmeye hazırlanırken birbirlerine gergin bakışlar atıyor.

Oyuncu kadrosunda ikiliye ek olarak Cate Blanchett, Rob Morgan, Meryl Streep, Jonah Hill, Ariana Grande, Timothée Chalamet, Matthew Perry, Chris Evans, Himesh Patel, Kid Cudi, Tomer Sisley, Melanie Lynskey ve Ron Perlman gibi bir dizi büyük ismin yer alacağı söyleniyor.

 

Don’t Look Up için belirli bir çıkış tarihi henüz duyurulmuş değil.

2021’de çıkması planlanan diğer Netflix yapımları arasında Jane Champion’ın The Power of the Dog’u ve Paolo Sorrentino’nun The Hand of God’ı da bulunuyor. Tam liste için tıklayın.

 

* İçerik orijinal haline bağlı kalınarak çevrilmiştir. Haber Fora’nin editöryal politikasını yansıtmayabilir.

https://www.independent.co.uk/arts-entertainment

Haber Fora için çeviren: Şafak Küçüksezer

Bunu da beğenebilirsiniz

Yorum Yap