Düşes-Kraliyet geriliminde yeni iddia: “Meghan Markle ücretsiz kıyafetlerin geri gönderilmesiyle küplere bindi”

by Haber Fora

Meghan Markle ve Kraliyet arasındaki gerilim ortaya atılan yeni iddialarla artmaya devam ediyor. 

Daily Mail’in haberine göre yeni bir iddia Meghan Markle’ın, Prens Harry ile çıkmaya başladığında Kensington Sarayı’na gönderilen ücretsiz tasarımcı kıyafetlerinin geri gönderilmesi nedeniyle saray çalışanlarıyla münakaşaya girdiğine işaret ediyor. 

Page Six’in bildirdiğine göre, konuya dair konuşan kaynaklar bir oyuncu için büyük markalar tarafından gönderilen ücretsiz tasarımcı kıyafetlerinin iyi olduğunu ancak bunun Saray protokolüne uygun olmadığını belirtti.

İddiaya göre Markle, Prens Harry’nin sevgilisi olduğuna dair haberlerin çıkmasının ardından kendisine gönderilen elbiseleri Kensington Sarayı’nda tutamayacağı söylendiğinde küplere binmiş.

Söz konusu son iddia Prens Harry ve Markle’ın ünlü televizyon sunucusu Oprah Winfrey’e verdiği röportajın ardından gündeme geldi. Winfrey’in çiftin “şoke edici” açıklamalarda bulunduğunu söylediği röportajda Prens Harry şu ifadeleri kullanmıştı:

Öte yandan röportajda Markle da şu ifadeleri kullanmıştı:

Bu hafta bir dizi saray çalışanı, Meghan Markle’ın kendilerine zorbalık yaptığını iddia etmiş ve saray adına yapılan açıklamada söz konusu iddialara dair soruşturma açılacağı belirtilmişti. 

Haber Fora, Page Six, Daily Mail

Derleyen: Esra Güngör

Bunu da beğenebilirsiniz

Yorum Yap