Duygu Delen’in şüpheli ölümünde yeni gelişme

by Haber Fora

Gaziantep’te 17 yaşında şüpheli bir şekilde yaşamını yitiren Duygu Delen‘in ailesinin avukatı Ömer Faruk Akan, olayın yaşandığı evde ve Delen’in düşerken çarptığı ipte yoğun şekilde kan izlerinin bulunduğunu belirterek, kan izlerinin kime ait olduğunun belirlenmesiyle soruşturmanın seyrinin değişeceğini söyledi.

Gaziantep’te, Mehmet Kaplan‘ın 4’üncü kattaki evinin penceresinden düşerek şüpheli şekilde hayatını kaybeden Duygu Delen’in, ölümüne ilişkin soruşturma Gaziantep Cumhuriyet Başsavcılığınca sürdürülüyor.

Ailenin avukatı Ömer Faruk Akan, Gaziantep Barosu ve ailenin avukatı olarak soruşturmayı ilk günkü gibi titizlikle takip etmeye devam ettiklerini söyledi. Soruşturma sürecinin olayın aydınlatılmasında önemli rol oynayacağını aktaran Akan, “Son olarak edindiğimiz bilgilere göre olayın yaşandığı evin içerisinde yoğun bir şekilde kan izleri mevcut. Ancak kan izlerinin henüz kime ait olduğu tespit edilmiş değil. Kan izlerinin kime ait olduğu tespit edildiğinde bizim cinayet iddiamızın daha da güçleneceği kanaatindeyiz” diye konuştu. Akan, Delen’in düşerken çarptığı çamaşır telinde de kan izleri olduğunu aktardı.

 

Bunu da beğenebilirsiniz

Yorum Yap