Emre Mor’un hocası konuştu: Hakkında iyi şey söyleyen birine denk gelmedim!

by Haber Fora

Disiplinsiz hareketleriyle adından söz ettiren Emre Mor‘a ikinci bir şans veren Celta Vigo Teknik Direktörü Oscar Garcia, milli futbolcu için sezon kampında bir tane iyi söz söyleyen olmadığını itiraf etti.

Celta Vigo Teknik Direktörü Oscar Garcia, ilk 11’de şans bulan ve performansıyla tekrar göze giren Emre Mor hakkında açıklamalarda bulundu.

“Kime sorsam kötü şeyler söyledi”

İspanyol basınına konuşan Garcia, “Emre Mor’un Celta Vigo’ya ilk geldiği dönemi hatırlıyorum. Herkes onun ne kadar muhteşem bir yetenek olduğunu söylüyordu. Geçen 3 yılın ardından sürekli kiralık olarak gitti. Sakin olmak gerekiyor. Sezon başı kampına katılmadan önce kime sorsam, Emre Mor hakkında hep kötü şeyler söyledi. Hakkında 1 tane iyi şey söyleyen birine denk gelmedim. Ancak, Emre Mor ile konuştuktan sonra ona ikinci bir şans vermeye karar verdim.” dedi.

Celta Vigo’nun yaz başında satılık listesine koyduğu ancak daha sonra sezon başı kampında gösterdiği performansla Oscar Garcia’nın gözüne giren 23 yaşındaki Emre Mor, Celta Vigo’nun tüm hazırlık maçlarında oynadı ve La Liga’nın ilk haftasında da maça ilk 11 başlayıp 85 dakika sahada kaldı.13

Emre Mor, 13 milyon Euro bonservis karşılığında 2016 yazında Dortmund’dan Celta Vigo’ya transfer olmuştu. Genç oyuncu, 2019-2020 sezonunun ilk yarısında da Galatasaray forması giymişti.

Bunu da beğenebilirsiniz

Yorum Yap