Erdoğan’dan koronavirüse yakalanan AK Partili vekile: Seni hava ambulansla Ankara’ya aldıralım

by Haber Fora

Kovid-19 vaka sayılarının en yoğun yaşandığı iller arasında yer alan ve aralık ayı başında İskenderun ilçesinde “Dikkat korona yoğun bölge” afişleri asılan Hatay’da  İl Sağlık Müdürü Mustafa Hambolat ve Hatay Devlet Hastanesi Başhekimi Mahmut Bayrakçıoğlu’nun ardından AK Parti Hatay Milletvekili Sabahat Özgürsoy Çelik de koronavirüse yakalandı.

Kovid-19 testi pozitif çıkan Çelik’in bir aracın içinde Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’la yaptığı telefon görüşmesi  sosyal medyadan yayınlandı.

Erdoğan’ın “Hava ambulansıyla seni inşallah Ankara’ya aldıralım, burada da şehir hastanesine yatıralım” dediği AK Partili Çelik’in ise “Allah sizi başımızdan eksik etmesin” şeklinde yanıt verdiği  görüşme, Twitter’da paylaşıldı.

Mesajda, videonun AK Partili vekil tarafından paylaşıldığını belirtelerek, “Videodaki hanımefendi AKP Hatay Milletvekili. Yoğun bakımların full dolu Hatay’da insanlar hastanelerde yatacak yatak bulamıyor perişan durumda. Hergün ölüm vakaları had safhada.! Ve hanımefendi sosyal medya hesabında bu paylaşımı yapıyor! Ben yorumu sizlere bırakıyorum!” ifadeleri kullanıldı.

Tedavisi Hatay’da devam ediyor

AK Parti Milletvekili Sabahat Özgürsoy Çelik’in sosyal medya hesaplarında paylaşımın yer almadığı görülüyor. Haber Fora’nin edindiği bilgiye göre Çelik’in tedavisi Hatay’da devam ediyor.

Bunu da beğenebilirsiniz

Yorum Yap