Erdoğan’dan Milllet İttifakı’na: PKK ile iç içe olanlara da sesleniyorum, 2023 Cumhur İttifakı’nın yeni bir zafer yılı olacaktır

by Haber Fora

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kuzey Marmara otoyolunda 56.5 kilometrelik ana gövde ve 11.6 kilometre bağlantı yolundan oluşan Kurtköy-Akyazı etabının  açılış törenine Vahdettin Köşkü’nden canlı bağlantıyla katıldı.

Erdoğan “İçerde ve dışarda yılların alışkanlıklarını değiştirmek mümkün olmuyor. Her yöntemi kullanarak ülkemizin önünü kesmeye çalıştılar. Hamdolsun şu ana kadar başarılı olamadılar. Tehditle, dayatmayla, riyakarlıkla, ayak oyunlarıyla ülkemize diz çöktürtme gayreti içinde olanlara söylüyorum. Sizleri hayal kırıklığına uğratmaya devam edeceğiz. Bu günlere getirdiğimiz mücadeleyi zafere ulaştırana kadar durmayacağız” diye konuştu.

“Ülkede hızlı ulaşım olmuyorsa kalkınma da refah da olmaz”

Projede şimdiye kadar hizmete verilen yolların toplam uzunluğu 389 kilometreyi bulduğunu ve son kısmın da önümüzdeki yılın ilk çeyreğinde tamamlanmış olacağını belirten Erdoğan, şu ifadeleri kullandı:

Sizleri hayal kırıklığına uğratmaya devam edeceğiz diyen Erdoğan, “İçerde ve dışarda yılların alışkanlıklarını değiştirmek mümkün olmuyor. Her yöntemi kullanarak ülkemizin önünü kesmeye çalıştılar. Hamdolsun şu ana kadar başarılı olamadılar. Tehditle, dayatmayla, riyakarlıkla, ayak oyunlarıyla ülkemize diz çöktürtme gayreti içinde olanlara söylüyorum. Sizleri hayal kırıklığına uğratmaya devam edeceğiz. Bu günlere getirdiğimiz mücadeleyi zafere ulaştırana kadar durmayacağız” şeklinde konuştu.

“İstanbul’dan hareket eden trenimiz Çin’e ulaştı”

Erdoğan, “Tek umutları Türkiye’nin tökezlemesi olanları artık biz de milletimiz de çok iyi tanıyoruz. İstanbul’dan hareket eden trenimiz Çin’e ulaştı. Bizzat bakanımız tarafından Çerkezköy’den uğurlanan trenimiz Halkalı’ya geliyor. Treni Halkalı’da görenler ortalığı ayağa kaldırıyor. Sebebini anında öğrenecekleri bir konuyu sırf hükümete saldırmak için kullandılar. 12 gün sonra trenimiz Çin’e ulaştı. Böylece ülkemizin dış ticaretini güçlendirecek adım atılmış oldu” dedi.

“2023 Cumhur İttifakı’nın zafer yılı olacaktır”

“Hamdolsun milletimiz tüm bunları görüyor ve herkesi hak ettiği konuma oturtuyor” diyen Erdoğan, Cumhur İttifakı olarak attıkları adımlarla millete hizmet ettiklerini söylerken Millet İttifakını ise şu sözlerle hedef aldı:

Haber Fora, AA, İHA

Bunu da beğenebilirsiniz

Yorum Yap