Eski Amerikan güreşçisi, trans olduğunu açıkladı

by Haber Fora

Eski WWE güreşçisi Gabbi Tuft, trans olduğunu açıkladı ve takipçilerine “Bu benim. Gizlisi olmayan, utanmayan ben” dedi.

2009 ila 2012 yılları arasında Tyler Reks sahne adıyla WWE’de profesyonel olarak güreşen 42 yaşındaki Tuft, haberi perşembe günü yaptığı açıklamada paylaştı.

Açıklamada şu ifadelere yer verildi:

Metinde “Gabbi sonunda özgür kaldı ve kendi dünyasına hükmetmeye hazır” ifadeleri de yer aldı.

Tuft, cuma günü yayımlanacak Extra’ya vereceği kapsamlı röportajda, cinsiyet değiştirmesiyle ilgili daha fazla bilgi paylaşacağını da açıkladı.

Basın açıklaması, Tuft’un Instagram’da güreşçilik günlerinden bir fotoğrafın önünde otururken çekilen bir fotoğrafını paylaşmasından kısa süre önce geldi.
 

Fotoğrafa eşlik eden açıklamada Tuft şunları yazdı:

WWE’deki imza hareketi “Yanan Çekiç” olan Tuft, güreşi bıraktıktan sonra eşi Priscilla’yla birlikte işlettiği Body Spartan adlı bir vücut geliştirme şirketi kurmuştu. Çiftin 9 yaşında bir kızı var.

Instagram’daki paylaşımında Tuft, önceki 8 ayın hayatının en zor dönemi olduğunu belirtirken, ailesine trans olduğunu açıklaması konusundaki desteği için teşekkür etti.

Tuft, “Başkalarının ne düşündüğünü umursamayı bıraktığım gün, gerçekten sınırsız olduğum ve özgün benliğimin açığa çıkmasına izin verdiğim gündü” dedi.

Tuft ekledi:

Tuft paylaşımını “Yolculuğumda her zaman şeffaf ve içten olacağıma ve ihtiyacı olanara yol göstereceğime söz veriyorum. Bu, benim” sözleriyle bitirdi.

 

*İçerik orijinal haline bağlı kalınarak çevrilmiştir. Haber Fora’nin editöryal politikasını yansıtmayabilir.

https://www.independent.co.uk/news

Haber Fora için çeviren: Onur Bayrakçeken

Bunu da beğenebilirsiniz

Yorum Yap