Eski sevgilisi ayrılıktan haftalar sonra başkasıyla “eve çıkınca” Gillian Anderson “şaşkına döndü”

by Haber Fora

Haberlere göre, The Crown dizisinin yazarı Peter Morgan ve Jemima Khan, Morgan’ın oyuncu Gillian Anderson’dan ayrılmasından yalnızca haftalar sonra birlikte yaşamaya başladı.

Netflix dizisi The Crown’da Margaret Thatcher’ı canlandıran 52 yaşındaki Anderson ve 57 yaşındaki Morgan’ın 4 yıllık birlikteliğin ardından aralık ayında “dostça” ayrıldığı haberi çıkmıştı.

Anderson ve Morgan ayrılık hakkında kamuoyuna bir yorum yapmazken ilişkinin “ömrünü tamamladığı” bildirilmişti.

Şimdi de haber kaynakları, Morgan’ın film yapımcısı Khan’la birlikte yaşamaya başladığını öne sürdü.

The Mail on Sunday gazetesinin haberine göre, bu yılın başından beri flört eden Morgan ve Khan “hâlihazırda birlikte yaşıyor.”

Bir kaynağa göre, Anderson yeni ilişki nedeniyle “şaşkına döndü” ve arkadaşları dedi ki, bu aşk macerasını haber alan aktrisin “gözleri kesinlikle fal taşı gibi açıldı.”

Şu anda Netflix dramasının 5. sezonunu yazmakta olan Morgan, söylentilere göre yeni yıl gecesinden bu yana Khan’la görüşüyor.

Kaynak şunu ekledi:

Başka bir haber kaynağıysa şunu belirtti:

Khan, 1995’le 2004 arasında Pakistan Başbakanı İmran Han’la evliydi ve ikili iki oğula sahip. Geçmişte Hugh Grant, Russell Brand ve Matthew Freud’la da ilişki yaşamıştı.

İddialar öncesinde, Anderson kendisi ve Morgan’ın asla birlikte yaşamadığını açıklamıştı.

Geçen yıl ocak ayında The Sunday Times Style dergisine konuşan aktris, birlikte yaşamalarının ilişkileri için bir “son” anlamına geleceğini açıklamıştı.

Anderson şunları eklemişti:

Önceki ilişkilerinden üç çocuk sahibi olan oyuncu, yakın zaman önce yeni köpeğinin bir fotoğrafını “Yeni kız arkadaşım Stella’yla tanışın” yazısıyla Instagram’da paylaşarak bekarlıkla dalga geçmişti.

The Independent, yorum almak için Anderson ve Morgan’ın temsilcileriyle iletişime geçti.

 

*İçerik orijinal haline bağlı kalınarak çevrilmiştir. Haber Fora’nin editöryal politikasını yansıtmayabilir.

https://www.independent.co.uk/life-style/love-sex

Haber Fora için çeviren: Umut Can Yıldız

Bunu da beğenebilirsiniz

Yorum Yap