Evan Rachel Wood: Marilyn Manson’ın eşi, beni sakıncalı fotoğraflarımı yayımlamakla tehdit etti

by Haber Fora

Evan Rachel Wood, geçen yıl aralıkta Marilyn Manson’ın eşi Lindsay Usich aleyhine polise şikayette bulunduğunu söyledi. İddiaya göre Usich, Wood’u sakıncalı fotoğraflarını yayımlamakla tehdit etmişti. 

Geçen hafta eski partneri Manson’ı “yıllarca” kendisini taciz etmekle suçlayan Wood, Usich’in Manson’la çıkarken çekilen fotoğraflarını yayımlama tehditlerine karşı harekete geçtiğini iddia etti.

Wood, cumartesi (7 Şubat) Instagram hikayesinde, “19 Aralık’ta, @leslee_lane ve @lindsayusichofficial’ın (Brian’ın eşi), REŞİT OLMADIĞIM yaşta çekilen fotoğraflarımı yayımlama tehditlerinde bulunması yüzünden harekete geçip polise şikayette bulunmak zorunda kaldım” diye yazdı.

Wood, bu fotoğraflardan birini paylaştı. Fotoğrafta Wood, Alman tarzı bir askeri şapka takmış, yüzüne bıyık çizilmiş olarak görülüyor ve yanında gerçek adı Brian Warner olan Manson var.

Oyuncu, fotoğrafların Manson’ın konserlerinden birinin ardından Las Vegas’ta çekildiğini ve partide kendisine “çok miktarda uyuşturucu ve alkol” verildiğini iddia etti.

Wood, Usich’in tehdidinin “kariyerini mahvetmek” ve “kendisini susturmak” olduğunu iddia etti.

 

The Independent yorum almak için Usich’le irtibata geçti.

Wood’un gönderisinde etiketlenen diğer hesap sonradan silindi.

Geçen hafta boyunca Wood, Manson’ı tacizle suçlayan diğer birçok kadının hesaplarını düzenli olarak paylaştı.

Cumartesi paylaştığı ayrı bir gönderide Wood, Manson ve arkadaşlarının sıklıkla ırkçı ve antisemitik hakaretler kullandığını iddia etti.

Wood şunları yazdı:

Wood, 2007’yle 2010 arasındaki ilişkileri süresince “‘z’ ile başlayan hakaret sözcüğünü tekrar ve tekrar duyduğunu” ekledi.

Wood, “Etrafındaki herkesin ona gülmesi ve katılması bekleniyordu” dedi.

Manson, Wood ve diğer kadınların taciz suçlamalarını reddetti ve Instagram’dan yaptığı açıklamada bu suçlamaları “gerçekliğin korkunç çarpıtmaları” diye niteledi.

Manson’ın plak şirketi ve menajerlik ajansı CAA, suçlamalar üzerine Manson’la ilişkilerini kesti. Manson’ın uzun süredir menajerliğini yapan Tony Ciulla’nın da müzisyenler bağlarını kopardığı belirtildi. 52 yaşındaki şarkıcı Amerikan Tanrıları (American Gods) ve Creepshow isimli televizyon dizilerinden çıkarıldı.

 

*İçerik orijinal haline bağlı kalınarak çevrilmiştir. Haber Fora’nin editöryal politikasını yansıtmayabilir.

https://www.independent.co.uk/arts-entertainment

Haber Fora için çeviren: Onur Bayrakçeken

Bunu da beğenebilirsiniz

Yorum Yap