Fear the Walking Dead’in genç yıldızı, dizinin hayranlarından ölüm tehditleri aldığını açıkladı

by Haber Fora

The Walking Dead’in spin-off’u (orijinal yapımdaki bir konuya ya da karaktere odaklanan yan ürün -ed.n.) Fear the Walking Dead’in genç yıldızı Alexa Nisenson, canlandırdığı karakterin, hayranların dizideki favorilerinden Nick Clark’ı (Frank Dillane) 4. sezonda öldürmesinden sonra ölüm tehditleri aldığını açıkladı.

Diziye aynı sezonda katılan 14 yaşındaki oyuncu, ilk başta sadece birkaç bölümde rol alacağını düşündüğünü ancak rolün devam ettiğini ve bu yüzden çok minnettar olduğunu ifade etti.

Daha sonra Nick Clark’ın ölümü hakkında konuşmaya başlayan Nisenson, karakteri Charlie’nin Clark’ı öldüreceğini diziye katıldığı zaman bilmediğini, daha sonra senaryoyu okuduğu sırada öğrendiğini ve hayranlar gibi kendisinin de şoka girdiğini söyledi.

Bununla birlikte, dizinin ana karakterlerinden birinin ölümünden sonra hayranların tepki göstereceğini tahmin ettiğini ve onları anladığını belirtip yine de verilen tepkinin büyüklüğüne “tamamen hazır” olmadığını vurguladı.

O dönem 11 yaşında olan oyuncu şöyle konuştu:

Comicbook.com’un aktardığına göre, söz konusu tepkiler, Nisenson için gittikçe korkutucu bir hal almaya başlamış. Zira tepkilerin zamanla kişisel hale gelip birer tehdide dönüşmeye başlamasıyla oyuncu zor zamanlar geçirmiş:

Nisenson, tepkilerin bu noktaya varacağını hiç düşünmediğini ve yalnızca kendisinin değil ailesinin de korktuğunu ekledi.

Nick Clark’ın ölümüyse Frank Dillane’in isteği üzerine gerçekleşmişti. Dizi sorumlusu Andrew Chambliss, Dillane’in başka fırsatların peşinden gitmek istediğini açıklamıştı.

Haber Fora, Comicbook.com

Bunu da beğenebilirsiniz

Yorum Yap