Fenerbahçe, teknik direktörünü ve transferlerini açıklamaya hazırlanıyor

by Haber Fora

Fenerbahçe Kulübü Başkanı Ali Koç, teknik direktör, transfer edilecek futbolcular ve takımdan ayrılacaklar hakkında 1-2 gün içinde bir dizi açıklama yapacaklarını söyledi.

FBTV’de konuşan Koç, yeni sezona hazır hale gelmek için var güçleriyle çalıştıklarını vurgularken, “Futbolda yoğun çalışmalarımız neticesinde herhalde ya yarın ya öbür gün olmak üzere bir dizi açıklamalarımız olacak. Anonslarımız olacak. Hocalar, transferler, yapmak istediklerimiz, yapacaklarımızla ilgili. 8 Ağustos’ta sağlık testleri başlıyor. Testler bitince birkaç gün sonra Topuk Yaylası’nda topbaşı olacak. Amacımız mümkün olduğu kadar önümüzdeki sezon Fenerbahçe Kulübü’nün futbol takımında mücadele edecek oyuncuların; kalacaklar, gidecekler, gelecekler, hepsini ağustos ayı içerisinde sonuçlandırmak. Bunda başarılı olabilirsek, tam hazır olabileceğimizi düşünüyorum” ifadelerini kullandı.

“Amacımız, ümidimiz, arzumuz, sezonun seyircili başlaması”

Ali Koç, koronavirüs salgını nedeniyle yeni sezonun nasıl oynanacağı konusunda Türkiye Futbol Federasyonu’nun açıklama yapacağını dile getirerek, şunları kaydetti:

“Bizim amacımız, ümidimiz, arzumuz, sezonun seyircili başlaması. Buna istinaden bu sene en büyük değişiklik, kombine alacaklarla ilgili 6 maç daha fazla var. Seyircili oynanacaksa, bu herkes açısından yeni bir gelişme. Bence olumlu bir gelişme. Her anlamda fayda sağlayacağını düşünüyorum. Tabii oyuncular açısından bunun külfeti de olacaktır, getirisi de olacaktır. İnşallah getirisi, külfetinden çok daha fazla olur. En büyük arzum kombinelere son iki senede gösterilen yoğun ilginin şartlar ne olursa olsun yine gösterilmesi. İnşallah önümüzdeki sezon hepimiz açısından hayırlı uğurlu, sarı lacivert başarılarla dolu bir sezon olur.”

Bunu da beğenebilirsiniz

Yorum Yap