Friends’in konuk oyuncusu setteki davranışlarından ötürü özür diledi: Tam bir pisliktim

by Haber Fora

Friends’in birinci sezonunda konuk oyuncu olarak yer alan Fisher Stevens setteki davranışlarından ötürü özür diledi. 

Stevens’ın yer aldığı “The One with the Boobies” isimli bölümü dizinin hayranları Chandler’ın yanlışlıkla Rachel’ın göğüslerini gördüğü ikonik sahneyle hatırlıyor. Stevens bahsi geçen bölümde Phoebe’nin sevgilisi psikiyatr Roger’ı canlandırmıştı. 

Roger bölümde ana karakterler kendisinden nefret edene kadar kişiliklerine dair analizler yapıyordu. Phoebe, Roger grubu “birbirlerine bağımlı, duygusal açıdan gelişmemiş” diye niteledikten sonra ilişkiyi sonlandırmıştı. 

Bununla birlikte Stevens’ın kendisi de sette karakterinden daha iyi bir izlenim bırakmamış gibi görünüyor. Stevens katıldığı bir programda sette “tam bir pislik olduğunu” itiraf etti.

Screen Rant’in haberine göre Stevens şu ifadeleri kullandı:

Oyuncu Friends’deki oyuncuları daha sonra nadiren gördüğünü ve eğer onlara kendisi hakkında sorulursa muhtemelen “züppe” olduğunu söyleyeceklerini belirtti. 

Dizinin yönetmeni Michael Lembeck de kısa süre önce verdiği röportajda dizide konuk oyuncu olarak yer alan bir diğer isim Jean-Claude Van Damme’a dair açıklamalarda bulunmuştu. Lembeck, Van Damme’ın hem Courteney Cox’ı hem de Jennifer Aniston’ı öpüşme sahnesinde rahatsız ettiğini söylemişti. 

Haber Fora, Screen Rant

Bunu da beğenebilirsiniz

Yorum Yap