Galaksinin Korucuyuları’nın Drax’i, The Walking Dead’de bir zombiyi bedavaya oynamak istediğini ama reddedildiğini açıkladı

by Haber Fora

Galaksinin Koruyucuları (Guardians of the Galaxy) ekibinden Drax’i canlandıran ünlü oyuncu Dave Bautista, zombi hayranı çıktı. Bautista, popüler zombi dizisi The Walking Dead’deki (TWD) korkutucu ölülerden birini ücretsiz oynamayı teklif ettiğini ancak cüssesi nedeniyle reddedildiğini açıkladı.

Bautista, yönetmen Zack Synder’ın merakla beklenen ve 2021’de dijital yayın platformu Netflix’te yayımlanması planlanan zombi filmi Army of the Dead’in başrolünde. Eski Amerikan güreşçisi, söz konusu yapımdaki rolü hakkında konuştuğu Empire’a bir itirafta bulundu. Screen Rant’in aktardığına göre, Bautista şu ifadeleri kullandı:

Bautista’nın canlandırdığı dev bir zombinin pek çok kişiyi güldürme ihtimali var. Fakat TWD’deki zombiler genellikle Bautista’dan daha küçük ve ince. Zira söz konusu yaratıkların ölüp tekrar dirilen çürümüş cesetler olduğu düşünüldüğünde bu durum şaşırtıcı değil.

Bu yüzden dev bir cesedin ortalıkta dolaşması inandırıcı olmayabilir.

Synder’ın ikinci zombi filmi Army of the Dead ise zombi kıyametinin ardından terk edilmiş bir kumarhaneyi yağlamaya çalışan bir grup paralı askere odaklanıyor. Netflix, aynı evrende geçen bir prequel (orijinal yapımdaki olayların geçmişini anlatan film ya da dizi -ed.n) filmi ve bir anime dizisi de yapmak istiyor.

Haber Fora, Screen Rant, CBR

Bunu da beğenebilirsiniz

Yorum Yap