Galaksinin Koruyucuları’nın yönetmeni karakterlerin ölüp ölüp dirilmesinden şikayetçi

by Haber Fora

Çizgi roman okurları yüksek profilli karakterlerin karşı karşıya kaldığı ölüm tehdidinin kalıcı olmayabileceğini iyi bilir. Bu açıdan ister çizgi roman sayfalarında isterse de Marvel Sinematik Evreni’nde olsun, bir karakterin ölmesi sonsuza dek böyle kalacağı anlamına gelmez.

Örneğin Nick Fury’nin, Kaptan Amerika: Kış Askeri’nde (Captain America: The Winter Soldier) ve Avengers: Sonsuzluk Savaşı’nda (Avengers: Infinity War) öldüğü görülmüştü. 

Comicbook’un haberine göre Galaksinin Koruyucuları (Guardians of the Galaxy) yönetmeni James Gunn, Twitter’da bir takipçisinin karakterlerin yeniden dirilmesinin onları öldükleri hikayelerden uzaklaştırmasından endişe duyup duymadığına dair sorduğu soruya evet cevabını verdi. 

Yönetmen, “Evet endişe duyuyorum” diye belirtti. 

 

Başka bir hayranın karakterlerin bu dirilişlerinin Marvel Sinematik Evreni’ni çizgi romanlara daha yakın hale getirdiğini söylemesinin ardından Gunn bunların farklı şeyler olması gerektiğini savundu. Marvel evreninde karakterlerin öldükten sonra bir biçimde geri dönmesi veya geri dönme ihtimali hayranlardan bir kısmı tarafından desteklenirken, bir kısmı bunun hikayeyi zayıflattığını düşünüyor.

Gunn’ın yorumlarından hareketle Yondu’nun Galaksinin Koruyucuları 3’te geri gelmesini beklememek gerekiyor.

Haber Fora, Comicbook

Bunu da beğenebilirsiniz

Yorum Yap