Galatasaray, Seri’den vazgeçmiyor; Fulham’a bir teklif daha yapıldı

by Haber Fora

Galatasaray yönetimi, teknik direktör Fatih Terim‘in ısrarla istediği Jean Michael Seri için Fulham’a bir teklif daha sundu. Zorunlu satın alma opsiyonunu kaldırmak isteyen sarı-kırmızılılar, 29 yaşındaki yıldız için 2.5 milyon Euro’luk kiralama önerisinde bulundu.

Geçtiğimiz sezon İngiliz ekibi Fulham’dan 1.5 milyon Euro’luk kiralama bedeli ile transfer edilen yıldız orta saha oyuncusu Jean Michael Seri, performansı ile takımının en istikrarlı isimlerinden birisi olmuştu.

Fanatik’in haberine göre; Galatasaray yönetimi de bu anlamda uzun süredir Fildişi Sahilli oyuncuyu kadrosuna katabilmek için girişimlerini sürdürüyordu. Ancak Fulham’ın sunduğu, 10 milyon Euro’yu bulan zorunlu satın alma opsiyonu maddesi sarı-kırmızılı ekibin adeta elini, kolunu bağladı.

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim’in, 29 yaşındaki futbolcuyu ısrarla istemesi ve onun oyun kuruculuğundan faydalanma arzusu nedeniyle yönetim yeniden harekete geçti.

Seri’nin, en azından 1 yıl daha Sarı-Kırmızılı formayı giyebilmesi için Fulham’a, 2.5 milyon Euro’luk bir kiralama bedelinin önerilmesi bekleniyor. Galatasaray, Seri için transferin son gününe kadar girişimlerini sürdürecek.

Bunu da beğenebilirsiniz

Yorum Yap