George Michael’ın eski partneri hakkında yakalama kararı çıkarıldı

by Haber Fora

Hayatını kaybeden pop yıldızı George Michael’ın eski partneri Fadi Fawaz hakkında yakalama kararı çıkarıldı.

Yakalama kararı, hakkında bir dükkan camını indirdiğine yönelik suçlamalarda bulunulan 44 yaşındaki kuaförün salı günü Westminister Sulh Mahkemesi’ndeki duruşmaya gelmemesi üzerine çıkarıldı.

Bölge hakimi Alexander Jacobs, Fawaz aynı mahkemenin duruşmasına geçen ay da katılmayınca kendisi hakkında yakalama kararı çıkardı.

Londra’nın kuzeyinde bulunan Islington’daki St. George Bulvarı’nda yaşayan Fawaz, cezai yaptırım gerektiren hasar vermekle suçlanıyor.

Fawaz’ın 21 Aralık 2020’de Oxford Caddesi’ne yakın Fitzrovia’daki Le Fix Natural Beauty Bar’ın 800 sterlin (yaklaşık 8 bin 300 TL) değerindeki camını indirdiği iddia ediliyor.

Duruşma iki dakika süren bir celsenin ardından ertelendi.

Fawaz, Wham! grubuun eski lideri olan eski partnerinin cansız bedenini 2016’da Noel günü, planlanmış bir öğle yemeğinden önce kendisini uyandırmak üzere geldiği Oxfordshire, Goring-on-Thames’teki evinde bulmuştu. 

Wake Me Up Before You Go-Go, Faith ve Careless Whisper gibi hitleriyle ünlü şarkıcı, hayatını kaybettiğinde 53 yaşındaydı.

Ölümünü araştıran adli tabip, kalp hastalığı ve karaciğer yağlanması gibi doğal nedenlerden ötürü yaşamını yitirdiğini söylemişti.

 

* İçerik orijinal haline bağlı kalınarak çevrilmiştir. Haber Fora’nin editöryal politikasını yansıtmayabilir.

https://www.independent.co.uk/news

Haber Fora için çeviren: Şafak Küçüksezer

Bunu da beğenebilirsiniz

Yorum Yap