Haciz için gittiler, işkenceyle karşılaştılar

by Haber Fora

Meksika’da haciz işlemi nedeniyle eve giden polis, kızı tarafından şiddet gören 87 yaşındaki adamı kurtardı. Polislerin geldiğini fark eden adam, kaldığı odadan çığlık atarak, yardım istedi.

Meksika’nın Guanajuato eyaletinde yer alan Celaya şehrinde 87 yaşındaki Bonifacio Y. adlı bir kişi, Leticia S (54) adlı kızı tarafından bir odaya kitlenilerek, işkenceye maruz kaldığı bildirildi. Görgü tanıkları konuyla ilgili yaptığı açıklamada, yaşlı adamın bir aydır hijyen olmayan bir evin odasında tutulduğunu ve kızı tarafından her gün şiddet gördüğü bildirildi.

Eve hacze gelen polis fark etti

Bonifacio Y’nin günde yalnızca ekmek ve su ile beslendiği ifade edilirken, yaşlı adamın eve haciz işlemi için gelen polis tarafından kurtarıldığı aktarıldı. Polisin, Leticia S.’nin adlı evine ücreti ödenmemiş ürünlere el koymaya gittiği sırada, Bonifacio Y’i fark ettiği kaydedildi.

Polislerin geldiğini fark eden Bonifacio Y. kaldığı odadan çığlık atarak, yardım istedi. İki bacağından yürüme zorluğu çeken Bonifacio Y’nin kliniğe götürüldüğü ve ardından bir bakım evine yerleştirildiği ifade edildi.

Bunu da beğenebilirsiniz

Yorum Yap