Harry Potter serisinin Draco Malfoy’u dedesinin ilk filmde yer aldığı sahneyi açığa çıkardı

by Haber Fora

Harry Potter film serisinde Draco Malfoy karakterini canlandıran Tom Felton, dedesinin Harry Potter ve Felsefe Taşı (Harry Potter and the Sorcerer’s Stone) filminde küçük bir rolde yer aldığını söyledi. 

Kısa süre önce Instagram hesabından yaptığı canlı yayın sırasında Felton, oturup Felsefe Taşı’nı izledi ve sahnelere dair yorumlar yaptı.

Screen Rant’in haberine göre hayranların en sevdiği bölümlerden biri olan Quidditch maçı sahnesinde Felton heyecanla, maç yorumcusu Lee Jordan’ın (Luke Youngblood) yanında oturan Hogwarts profesörünün aslında dedesi Nigel Anstey olduğunu açıkladı. 

Bahsi geçen sahne dışında Anstey başka bir sahnede Harry, Ron, Hermione ve Draco’nun Hogwarts Büyük Salonu’nu ilk kez gördükleri sahnede de yer almıştı.

 

Torunun oyunculuk kariyerine yaptığı katkıyla gündeme gelen Anstey başarılı bir jeofizikçi ve sismik keşifler üzerine pek çok kitabı var. Anstey’nin ismi filmin jeneriğinde yer almadığı için hangi Hogwarts profesörünü canlandırdığı bilinmiyor. 

 

Öte yandan Felton, Anstey’nin küçük rolde yer alma sürecinin nasıl gerçekleştiğine dair detay vermedi. Ancak Harry Potter serisinin dizisinin çekileceğine dair çıkan haberlerin ardından filmlere ve hikayelere olan ilginin artacağı aşikar görünüyor. 

Haber Fora, Screen Rant

Bunu da beğenebilirsiniz

Yorum Yap