Harry Potter yıldızı Daniel Radcliffe: Bazı oyunculuk performanslarımdan yoğun utanç duyuyorum

by Haber Fora

JK Rowling’in kitaplarından uyarlanan ve sekiz filmden oluşan Harry Potter film serisinin yıldızı Daniel Radcliffe, büyücülük dünyasındaki bazı oyunculuk performanlarından çok utandığını açıkladı.

Hollywood yıldızı, ikonik gözlüğü ve alnındaki yarasıyla Potter karakterine hayat vermeye 12 yaşında Harry Potter ve Felsefe Taşı’yla (Harry Potter and the Sorcere’s Stone) başlamıştı. İmzaladığı ilk sözleşme iki filmden ibaretti. Ancak filmin başarısı ve Radcliffe’in karakterle özdeşleşmesi devam filmlerini de beraberinde getirdi.

Screen Rant’in aktardığına göre, dünyayı kasıp kavuran fantastik film serisinin hayranları oyuncunun performansını genellikle beğense de oyuncunun kendisi aynı fikirde değil.

Sinema dergisi Empire’a konuşan Radcliffe “Bazı oyunculuk performanslarımdan yoğun utanç duyuyorum” dedi.

Ancak buna rağmen Radcliffe tecrübelerinden memnun. Zira “Harry’le olan ilişkimi, filmlerle olan ilişkimden ayırmak zor” diyen ünlü oyuncu şu ifadeleri kullandı:

Radcliffe, gençliğine dair çok farklı duygular hissettiğini ve bunlardan yalnızca birini belirlemenin neredeyse imkansız olduğunu ekledi.

Hary Potter serisinde Neville Longbottom’a hayat veren Matthew Lewis de daha önce karakteri hakkında konuşmuştu. Lewis, filmleri yeniden izlemenin epey zor olduğunu çünkü karakterde kendisinden çok fazla şey gördüğünü belirtmişti. Ayrıca, Ron Weasley’yi canlandıran Rupert Grint de ilk üç filmden sonraki yapımları izlemediğini itiraf etmişti.

Haber Fora, Screen Rant

Bunu da beğenebilirsiniz

Yorum Yap