Harry Potter’ın yıldızı Rupert Grint seriye dair en büyük pişmanlığını açıkladı

by Haber Fora

Harry Potter filmlerinde canlandırdığı Ron Weasley karakteriyle erken yaşta dünya çapında ün kazanan Rupert Grint, 2005’te vizyona giren Harry Potter ve Ateş Kadehi’ndeki (Harry Potter and the Goblet of Fire) saç kesiminden pişmanlık duyduğunu açıkladı. 

Screen Rant’in haberine göre meşhur seri, kadroda yer alan oyuncuların kariyerleri için çok önemli bir sıçrama tahtası işlevi görse de Harry Potter filmlerinin her anıyla büyülü olmadığı anlaşılıyor. 

“Armchair Expert With Dax Shepard” isimli podcast programına katılan Grint, serinin 4. filmi olan Ateş Kadehi’ndeki saç kesimine kesinlikle herhangi bir nostaljiyle bakamadığını söyledi. 

Söz konusu saç kesiminin serideki en büyük pişmanlıklarından biri olduğunu söyleyen oyuncu şu ifadeleri kullandı:

Harry Potter hikayelerinin dizi olarak yeniden hayranlarıyla buluşabileceğine yönelik haberlerin gündeme gelmesi son dönemde seride yer alan oyuncuların açıklamalarının daha dikkatle dinlenir hale gelmesinde etkili oldu.

People’ın haberine göre seride Cho Chang karakterini canlandıran Katie Leung da filmlerde yer alacağının duyurulmasının ardından maruz kaldığı zorbalıktan bahsetti. “Chinese Chippy Girl” isimli podcast programına katılan 33 yaşındaki oyuncu şu ifadeleri kullandı:

Haber Fora, Screen Rant, People

Derleyen: Esra Güngör

Bunu da beğenebilirsiniz

Yorum Yap